CONTINENTAL - Oprava chlazení kontejneru

can you buy soma cash on delivery 15.8.2014 Dokončili jsme opravu chlazení kontejneru. Pod názvem chlazení kontejneru si můžete představit chlazení malé elektrorozvodny. Chladící výkon tohoto zařízení je 25kW. 

 
více >>

FREMACH MORAVA - Repase chilleru

11.8.2014 Provedli jsme repas stávajícího monoblokového chladiče vody na splitový vodní chladič.

 
více >>

FREMACH MORAVA - Průmyslové chlazení skladu barev

7.7.2014 Dokončili jsme výstavbu průmyslového chlazení skladu barev. Jedná se strojní zařízení skládající se ze dvou výparníkových jednotek a kondenzační jednotky s chladícím výkonem 20kW. U této zakázky vyzdvihujeme především sníženou spotřebu elektrické energie. 

 
více >>

TNS Slušovice - chlazení haly

16.6.2014 - Dokončili jsme instalaci chlazení výrobní haly pomocí kanálových klimatizačních jednotek o celkovém chladícím výkonu 50kW. Rozvody vzduchu jsou realizovány pomocí textilních půlkruhových vyústek s jemným perforováním. Všechny jednotky jsou centrálně řízeny nadřazeným systémem Evision.

 
více >>

Continental - Chiller 50kW

5.5.2014 Dodávka a montáž chilleru s vodou chlazeným kondenzátorem (plynule elektricky regulovaný kondenzační tlak), elektricky řízeným elektronickým expanzním ventilem, autonomní regulací chodu a vlastním čerpadlem strojně chlazené vody. 

 
více >>

Compas automatizace - chlazení tří kontejnerů pomocí VZT systémů

17.4.2014 Dokončili jsme mechanické montáže tří samostatných VZT systémů určených pro chlazení elektro výbavy kontejnerů.

 
více >>

KraussMaffei Berstorff - chiller s kapacitou 570kW pro Continental

2.4.2014 Hlavní komponenty jsou postupně stěhovány do rekonstruované výrobní haly. Startují montážní práce. 

 
více >>

Caspro - dodávka 400kW strojní chlazení a 200kW Freecooling

21.10.2013 - V současné době zprovoznila společnost Caspro s.r.o. námi dodané zařízení ve společnosti SPUR a.s.

 
více >>

Greiner Packaging - chlazení administrativní budovy

29.8.2013 - Dokončujeme práce na vnitřních jednotkách, probíhají poslední přípravy na dopojení k venkovním jednotkám a ke zprovoznění chladícího systému o celkovém výkonu 45kW. Jedná se o dva samostatné systémy VRF Fujitsu. Pro každé patro jeden okruh. 

 
více >>

ALPIQ Generation (CZ) - Chlazení rozváděče kompresoru o chladícím výkonu 6kW

19.7.2013- Chlazení je po půl ročním provozu plně funkční a bez vad. Jedná se o jedinečné řešení chlazení rozváděče přímým odparem. 

 
více >>
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >